Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)
Výsledky nočního halového  labyrintu

Výsledky nočního halového labyrintu

 

Noční halový labyrint

Celkem 9 "světlušek" v úterý podvečer soustředěně pobíhalo temnými zákoutími školní tělocvičny a hledalo lepíky s rébusem.

Odměnou vítězům, kteří se nejlépe vypořádali s nástrahami ve formě tělocvičného nářadí, byl diplom s malým dárkem.

Pochvalu ale zaslouží všichni.

Výsledky:

VELCÍ:     1. Vojta     2:32

              2. Zdeněk 3:32

              3. Jára      3:57

              4. Lucka    5:00

              5. David    5:51

 MALÍ:    1. Máťa      6:00

                2. Ondra   13:34

               ( 1 chyba )

              3. Fanda   17:45

               ( 1K chybí + špatné pořadí )

              4. Kuba     18:04

               (6K chybí + špatné pořadí )

 Fotografie z vyhlášení jsou v galerii.

Noční halový labyrint

Noční halový labyrint

Pozvánka

Pozvánka

Zimní soustředění Jizerky

Zimní soustředění Jizerky

SOUSTŘEDKO NA REBARBOŘE

 

Pátek 18.1. 08

V pátek odpoledne jsme se všichni sešli (Petr, Iva, Máťa, Vojta, Jára, Lucka – DK) na Rumburákách a vyjeli jsme společně do Janova nad Nisou blízko Bedřichova. Ubytovali jsme se v naší známé chatě Rebarbora a začali jsme soustředko krátkým posilováním. Pak nám Iva přečetla něco o treninku Radky Brožkové a o duchu Jizerských hor - MUHU. Po večeři jsme byli celí natěšení ven (hlavně kvůli tomu, že Brůda si udělala letecký den a skončila venku ve sněhu). Našim úkolem bylo postavit sněhového MUHU. To se nám brzy povedlo a tak jsme ještě chvíli společně blbli ve sněhu. Když jsme se vrátili do chaty, byli jsme úplně mokří. Po usušení jsme se ještě podívali na DVD MSJ v Austrálii, MOC v Itálii a šli jsme spát.

Sobota 19.1. 08

Z postele se nechtělo snad nikomu, ale snídaně je snídaně …  Pak jsme skoukli závodění našich reprezentantů na MS na Ukrajině a šli jsme běhat po svých, neboť celou noc pršelo. Trenink nám Iva trochu zpestřila běžeckým posilováním se švihadlem. Já s Járou a Petrem jsme ještě navíc pokořili rozhlednu Slovanka a cestou omrkli ledový bar na Severáku. K obědu byl řízek s kaší a po poledním klidu jsme vyrazili na běžky. Lucce se povedlo na zcela nových lyžích odlepit skluznici, ale o to víc se snažila… My chlapi jsme zvládli 2 okruhy kolem Prezidentské chaty a přehrady. Jára si svým výkonem dokonce vysloužil sladkou odměnu. Pak jsme mrkli na vystoupení našich bikerů na MS v MTBO v Novém Městě na Moravě a už nás čekala výborná večeře – maso s opečeným bramborem. Den jsme zakončili vyhlášením nejlepších žáků našeho oddílu v sezoně 2007 (PETRA, VOJTA, HONZA, Máťa, Jára, Lucka). Každý z přítomných dostal zaslouženou odměnu. Do večerky jsme hráli monopoly a šli jsme do hajan.

Neděle 20.1. 08

Už ráno jsme měli balit, ale nikomu , kromě DK , se to nepovedlo. Dopoledne byl běžecký trenink s mapou. Ve dvojicích ( DK a já proti Máťovi s Járou ) jsme ve vymezeném prostoru hledali kontroly s otázkama. Cílem bylo v určitém limitu najít  a zakreslit co nejvíce kontrol a pomocí správných odpovědí vyluštit tajenku. Vyhrál Jára s Máťou. Plněné bramborové knedlíky, které byly k obědu , udělaly největší radost Máťovi. O poledním klidu jsme balili. Nevíme jak, ale podařilo se nám ztratit polštář (ale když si vzpomenu na polštářovou válku…). Soustředko jsme zakončili v libereckém bazénu, kde jsme si celkem dobře zaplavali a protáhli se. Vyzkoušeli jsme i nový tobogán a nahřáli se v páře, kde jsme museli být bez plavek. Pak přijela paní Kaňková a my se rozloučili.

Soustředění se mi moc líbilo a doufám, že ostatním taky.

 

                                          Needy

Fotografie ze soustředění naleznete v galerii.

Jizerky

Jizerky

Tuto i minulou sobotu jsme trochu testovali stopy v Jizerkách. Sněhu je zatím dost a stopy budou po J50 určitě dobře  projeté , takže na soustředko lyže určitě s sebou !

                                                                       Ivana

Vítejte

Vítejte

Ahoj orienťáci,zima je tady a s ní i dlouhé zimní večery.

Ve volných chvílích se budu snažit tyto stránky postupně vylepšovat tak,aby se vám líbily a něco zajímavého jste se o  nás dozvěděli a hlavně jsou tu pro vás,eSTéBáci!!!

                                                                                          Needy

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one