Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

Zimní soustředění Jizerky

Zimní soustředění Jizerky

Zimní soustředění Jizerky

SOUSTŘEDKO NA REBARBOŘE

 

Pátek 18.1. 08

V pátek odpoledne jsme se všichni sešli (Petr, Iva, Máťa, Vojta, Jára, Lucka – DK) na Rumburákách a vyjeli jsme společně do Janova nad Nisou blízko Bedřichova. Ubytovali jsme se v naší známé chatě Rebarbora a začali jsme soustředko krátkým posilováním. Pak nám Iva přečetla něco o treninku Radky Brožkové a o duchu Jizerských hor - MUHU. Po večeři jsme byli celí natěšení ven (hlavně kvůli tomu, že Brůda si udělala letecký den a skončila venku ve sněhu). Našim úkolem bylo postavit sněhového MUHU. To se nám brzy povedlo a tak jsme ještě chvíli společně blbli ve sněhu. Když jsme se vrátili do chaty, byli jsme úplně mokří. Po usušení jsme se ještě podívali na DVD MSJ v Austrálii, MOC v Itálii a šli jsme spát.

Sobota 19.1. 08

Z postele se nechtělo snad nikomu, ale snídaně je snídaně …  Pak jsme skoukli závodění našich reprezentantů na MS na Ukrajině a šli jsme běhat po svých, neboť celou noc pršelo. Trenink nám Iva trochu zpestřila běžeckým posilováním se švihadlem. Já s Járou a Petrem jsme ještě navíc pokořili rozhlednu Slovanka a cestou omrkli ledový bar na Severáku. K obědu byl řízek s kaší a po poledním klidu jsme vyrazili na běžky. Lucce se povedlo na zcela nových lyžích odlepit skluznici, ale o to víc se snažila… My chlapi jsme zvládli 2 okruhy kolem Prezidentské chaty a přehrady. Jára si svým výkonem dokonce vysloužil sladkou odměnu. Pak jsme mrkli na vystoupení našich bikerů na MS v MTBO v Novém Městě na Moravě a už nás čekala výborná večeře – maso s opečeným bramborem. Den jsme zakončili vyhlášením nejlepších žáků našeho oddílu v sezoně 2007 (PETRA, VOJTA, HONZA, Máťa, Jára, Lucka). Každý z přítomných dostal zaslouženou odměnu. Do večerky jsme hráli monopoly a šli jsme do hajan.

Neděle 20.1. 08

Už ráno jsme měli balit, ale nikomu , kromě DK , se to nepovedlo. Dopoledne byl běžecký trenink s mapou. Ve dvojicích ( DK a já proti Máťovi s Járou ) jsme ve vymezeném prostoru hledali kontroly s otázkama. Cílem bylo v určitém limitu najít  a zakreslit co nejvíce kontrol a pomocí správných odpovědí vyluštit tajenku. Vyhrál Jára s Máťou. Plněné bramborové knedlíky, které byly k obědu , udělaly největší radost Máťovi. O poledním klidu jsme balili. Nevíme jak, ale podařilo se nám ztratit polštář (ale když si vzpomenu na polštářovou válku…). Soustředko jsme zakončili v libereckém bazénu, kde jsme si celkem dobře zaplavali a protáhli se. Vyzkoušeli jsme i nový tobogán a nahřáli se v páře, kde jsme museli být bez plavek. Pak přijela paní Kaňková a my se rozloučili.

Soustředění se mi moc líbilo a doufám, že ostatním taky.

 

                                          Needy

Fotografie ze soustředění naleznete v galerii.

13.01.2008 22:08:07
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one