Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

Závůdek pro školky 28.4.2008

Závůdek pro školky 28.4.2008

Závůdek pro školky 28.4.2008

MINIZÁVŮDEK OB PRO ŠKOLKY 28.4.2008

Pořádání OB akce naším oddílem pro novoborské předškoláky se stalo už takovým nepsaným pravidlem a tak jsme i letos na konec dubna pozvali asi 50 dětí na proběhnutí s mapou po "Rumburákách".

Ještě několik dní před závodem Jára napsal rozpis, jsem zmapoval prostor našeho sídliště a vymyslel trať, Máťa vyrobil ceny a David vypracoval diplomy, takže pořádání bylo především v naší režii. Závůdek proběhl za  pondělního slunečního rána. Já, Jára, David a Máťa jsme šli nejdříve postavit kontroly. Pak k nám přišel Petr, který to zkontroloval a za ním první školka z našeho města. Školky ( KYTIČKA, POHÁDKA, KLÍČEK, SRDÍČKO a BERUŠKA ) se nejdříve prezentovaly, potom jsme dětem vše vysvětlili a prošli společně trať.Děti si postupně vyzkoušely ražení a mohlo se na start. Dorazil také Pepa s paní Helenou ( Mrňákovi ), kteří cílovali děti, Jára byl na startu, já pomáhal dětem nahoru na skluzavku,ze které šupem startovaly a uvolňoval jim cestu výběhu. Petr organizoval pohyb školek tak, aby vše klapalo. Ty startovaly v takovém pořadí, ve kterém přišly na shromaždiště a ty, které neběžely, šly zatím malovat hezké křídové obrázky, za které potom dostaly odměnu. David fotil, a tak máme pár foteček (320), ze kterých v galerii máte ty nejhezčí. Po doběhu všech účastníků Máťa rozdal ceny za malby, spočítali se výsledky a  šlo se na slavnostní vyhlášení.Všechny děti dostaly účastnický diplom a sladkou odměnu a ti nejrychlejší ještě něco málo k tomu. Po něm se všechny školky nechaly společně vyfotografovat a pomalu odcházely na oběd. Ještě hromadné foto všech pořadatelů a závody byly definitivně u konce.

DÍKY všem, co se na pořádání tohoto závůdku podíleli a umožnili tak dětem strávit slunečné dubnové dopoledne pohybem na čerstvém vzduchu. Snad se jim to líbilo a jako vzpomínku na sportování s mapou obdrží každá školka CéDéčko s Davidovými fotkami a s výsledky.

                                                                               Needy

08.05.2008 23:44:21
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one