Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

Vyhodnocení nejlepších sportovců TJ Stadion

V úterý 9. 12. proběhlo v prostorách DDM Smetanka vyhlášení nejlepších sportovců TJ Stadion Nový Bor pro rok 2014. Setkání se zúčastnili členové jednotlivých oddílů ( lyžařského, košíkové, ledního hokeje, florbalu a orientačního běhu ), výkonného výboru v čele s předsedou J. Našincem a samotní ocenění sportovci.
Oproti loňskému roku byli vybráni nejlepší sportovci pouze z oddílu orientačního běhu.
Na pomyslném prvním místě byl vyhlášen VOJTĚCH LUDVÍK, který reprezentoval TJ i naše město na Mistrovství světa v Polsku. Mimo jiné byl nejlepším českým mužem na Mistrovství republiky v MTBO na klasické trati, kde vybojoval krásné 2. místo a v Českém poháru MTBO 2014 skončil v mužské elitě jako čtvrtý.
Neméně úspěšný je i jeho bratr MATYÁŠ LUDVÍK, který získal bronzovou medaili na Evropském poháru dorostu také v MTBO ve smíšených štafetách s A. Kameníkovou a v kategorii M20 byl v ČP MTBO letos třetí. Matyášovi se daří i v pěším OB, kde v celkovém pořadí žebříčku B - Čechy skončil na pěkném 5. místě a vyběhl si licenci A.
Tu si také vyběhla KATEŘINA DOLEJŠÍ, „poslední“ a nejmladší oceněná sportovkyně, která letos vybojovala 2 cenné kovy. Prvním byla bronzová medaile na Mistrovství ČR klubů a oblastních výběrů žactva a druhým bylo žákovské stříbro v premiérovém Mistrovství ČR sprintových štafet.
Všem sportovcům srdečně gratulujeme a přejeme i úspěšný rok 2015.