Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDKO

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDKO

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDKO

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ v ČESKÉM RÁJI

21.-24.3.2008 Srbsko

PÁTEK: Odpoledne kolem 16. hodiny jsme se sešli na Rumburákách a vyjeli jsme směr rekreační zařízení JUNIORPLUS v Srbsku.Na místo dorazily celkem 4 auta, ze kterých nám na soustředění přijelo 9 orienťáků.Obydlili jsme 2 chatky, BROUČKA ( Já, Máťa, Kuba, Lukáš, Péťa – Strašidlo a Rony ) a MARTINU ( Iva, Petr, Romča a Honza ). Hned jsme se převlíkli do běžeckého a měli rychlý závod v ražení v areálu tábora, který vyhrál samozřejmě Honza. Večeře byla výborná a i Ronymu jsme něco přinesli. Byl Velký pátek, kdy se otevírají skály a tak jsme večer měli vyhrazený kus lesa, ve kterém byly indicie k nalezení pokladu.Místa indicií jsme pak zakreslili do mapy. Nakonec poklad našel Lukáš, který se o něj při super karetní hře bangu s námi rozdělil.

SOBOTA: Hned po probuzení na nás čekala výborná snídaně, po které se sice špatně běželo, ale to nám nezkazilo chuť. Nejprve byla housenka, kus mapy ve tvaru kouřového mráčku na kterém byly kontroly.Šlo o udržení směru v daném úseku mapy ,což se mi chvílema moc nedařilo.Trať zase v nejlepším čase odběhl Honza. Po obědě následovalo několik kol bangu a pak se šlo na falešnýho motýlka, což byla trať s částmi podobnými motýlu, kdy se vrací na uzlovou kontrolu.Na skoro každé kontrole bylo hned několik možností a my jsme měli napsat správnou  barvu fáborku, což jsme poznali podle popisů. Skoro celou trať jsem běžel s Lukášem, kterého jsem doběhl a konečně jsem vyhrál. Po závodě nikdo nemluvil a není se čemu divit, když to bylo dostík do kopce a já to měl za 1 hodinu a 54 minut. Večeře byla zase výborná. Večer proběhl noční paměťák, kde na každé kontrole byl lísteček s kouskem koledy, kterou jsme se měli naučit a po dovršení limitu zapsat na papírek. Iva nás sice trochu vystrašila historkou o odpoledním setkání s partou divočáků, ale nakonec odstartovali kromě Romči všichni.Večer jsme už byli opravdu unaveni a tak jsme usnuli co by dup - i Rony.

NEDĚLE Po snídani jsme šli na scorelauf, kde na prvního na kontrole čekalo čokoládové vajíčko, na ostatní jen lepíky. Zase to vyhrál zkušený Honza, který nasbíral nejvíce bodíků v limitu. Když jsme doběhli, šli jsme sebrat kontroly a zpět jeli autem, abychom stihli vynikající oběd. Na odpoledne byl naplánován lehčí azimuťák formou švýcarské hry ve dvojicích. šel s Lukášem, RomčaHonzou, PetrPetrou a Ronym a Iva šla s Máťou a Kubou.Na kontrolách byly otázky, které se týkaly Velikonoc a okolí Srbska. Z odpovědí nám vyšla tajenka. Tento závod jsem vyhrál já s Lukášem. Potom jsme se všichni umyli a šli hrát bang, což nás opravdu bavilo.Pak následovalo vyhlášení vítězů, které proběhlo v klubovně.Odměnou za jednotlivé treninky byly velikonoční sladkosti.Celkově vyhrál Honza a zaslouženě mu patřilo  tričko, druhý jsem byl já a třetí Lukáš.My jsme dostali medaile, stejně jako Kuba s Máťou. Pak se šlo na večeři a ti, co tu nezůstali na pomlázku, začali odjíždět. Když jsme se se všema rozloučili, dali jsme ještě turnaj ve stolním fotbale a šipkách, což nejvíc bavilo Kubu.V chatkách jsme si pak upletli pomlázky na zítřejší koledu. Proutky byly pravděpodobně ze smuteční vrby, protože se občas lámaly, ale zvládli jsme to.

PONDĚLÍ: Hned ráno jsme začali šlehat Ivu, pak jsme přešli na snídani, kde jsme vymrskali kuchařky a všechny Němky, které z toho byly celkem vedle, protože u nich tato tradice neexistuje.Byly tu s námi na soustředění totiž asi 2 německé MTBO oddíly. Po snídani jsme vyrazili na koledu do naší vesničky, Srbska. Když jsme si nadílku odnesli do chatky, nasedli jsme do auta a vyjeli jsme do Zakopané a na Bražež, kde jsme se naposledy proběhli. Byl to pomlázkový kros, který spočíval v tom, že každý z nás měl pomlázku a na trati byly mašličky, které jsme  museli cestou navázat na pomlázku.Vyhrál jsem já, druhý byl Máťa a třetí Kuba.Po obědě nám Iva přečetla něco o startech při závodě a Kubu jsme trochu teoreticky připravili na jeho první OB závod. Chvíli nato se zde objevili Kubovi rodiče, kteří si ho odvezli domů. Já šel ještě sebrat ten paměťák s koledou a za chvíli jsme taky odjeli.Unavené svaly jsme pak ještě protáhli v jičínském bazénu.Zkrátka povedená akce.

Needy

Za příjemný pobyt děkujeme nejen manželům Toufarovým , ale i celému milému personálu - výborným kuchařkám a fajn barmanovi !

Fotoreportáž najdete v galerii...

27.03.2008 22:36:16
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one