Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

SILVA O´CAMP VIDNAVA 2010

SILVA O´CAMP VIDNAVA 2010

SILVA O´CAMP VIDNAVA 2010

SILA O´CAMP VIDNAVA 30.7. - 8.8.2010

Letošní Vidnava se mi líbila více než jakýkoli rok předchozí. Asi to bylo tím, že jsme byli s naší partou v horním táboře, který v noci nikdo moc nehlídal :D

Stejně jako minulý rok se při kempu pořádaly vícedenní závody Hruška six days, za kterých jsem si oběhli jak klasiku, tak i middle, scorelauf, noční, delší sprint a supersprint s výběhem na Venušiny misky. Byli jsme rozděleni do 12 družstev, z toho poslední dvě byly čistě zahraniční. V našem týmu jsme měli tři Poláky, dva z nich běhali velice dobře. Další programem byla vidnavská Tiomila i s odvetou, tradiční Olympiáda, fotbalový turnaj, duatlon, volba Miss a mnoho dalšího. Ze všeho nejvíce se mi líbila  ‘‘klasika‘‘, kterou jsme měli postavenou podle middlu kategorie H21E při GPS. Jako každým rokem nás na Vidnavu přijíždí natáčet  Česká Televize.
Dělají s námi rozhovory a natáčejí nás například při závodech či při  trénincích. Když přijedeme z Vidnavy, tak se honem běžíme kouknout na to, jak to dopadlo. Jako každý rok se tento tábor  vydařil, ale tentokrát to  bylo  nejzajímavější. Už se nemůžeme dočkat na příští prázdniny, protože se určitě opět potkáme s ostatními kamarády.

Vojta

Zde je odkaz na televizní záznam z akce, kde je párkrát vidět Pavel, který to s námi letos na OB táboře vyzkoušel prvně :-)

A další odkaz ( záznam z tábora začíná asi 6 - tou minutou ) je z loňské Vidnavy, kde je za "hvězdu" zase NEEDY a Máťa dělá křoví ... :-)

15.08.2010 23:05:17
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one