Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

RODINKY V MONACU

RODINKY V MONACU

RODINKY V MONACU

RODINKY V MONACU 18.10.2009

Studené a deštivé podzimní nedělní ráno - ideální na lenošení v posteli...U nás na severu sněhová kalamita a ve Slatiňanech listopad v plném proudu, přestože je teprve polovina října.

Orienťáckou sezonu zakončujeme s rodinnými klany z různých koutů republiky už nějaký ten pátek a vždy se těšíme, co pardubičtí organizátoři vymyslí za "HABAĎŮRY". Tentokrát pro zpestření OB bloudění byly na pořadu dvě mapy různého měřítka a stáří, micro orienťák a paměťák s výběrem dvou variant ( lehčí+delší a těžší+kratší ).

Ludva na 1.úsek vyrazil zkušeně na poslední chvíli a bez rozcvičování. Na micro části se taky moc nezdržoval, vzpomněl si na rozpočítadlo ze školky ( ententýky dva špalíky ) a orazil ze tří stromů ten, který se mu zdál nejhezčí. Pak to ještě jednou zopáknul u hnízda lampionů ve skalkách a pelášil dál. Trochu se sice zdržel hledáním paměťáku ( který měl až 3.úsek ), ale přesto přiběhl "jen" s 18 minutovým mankem. Hrdě zato v cíli hlásil, že má všechny micro OUKEJ. Kipli s Karlosem byli však jiného názoru a vylepšili nám skóre 4 minutovou penalizací.

Iva si užívala nejkratší a nejméně záludný úsek a i přes klouzání v botaskách bahnem a závodění s cizí mapou ( omluva štafetě číslo 52 ) posunula naši Ludvorodinku směrem k polovině startovního pole.

Našemu "želízku v ohni" se včerejší šprýmování s hlavou rodiny ohledně paměťáku vymstilo a v lese si pobyl více než hodinku. Znáte to. Busola ukazovala úplně jinam, travers ho zavedl na kopec, tahle cesta tam nebyla a tamta byla navíc.....Micro ale zvládl bez ztráty kytičky, takže nakonec promrzlý na kost ( což není u Vojty až takový problém ) dovedl naši estébáckou štafetu do cíle na slušném 22.místě, tedy zhruba v polovině startovního pole kategorie OPEN.Pak půlhodinové prohřívání ve sprše, odlovit pár kešek a hurá domů.

Bylo to jako vždy moc fajn. Bezva pohodová atmosféra, pěkné zážitky z lesa a prima pocit z pomoci dobré věci.

 

 

30.10.2009 16:42:24
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one