Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

První Áčka a Béčka v nové sezoně

První Áčka a Béčka v nové sezoně

První Áčka a Béčka v nové sezoně

JIHLAVSKÉ BLOUDĚNÍ 17. - 18.5.2008

V sobotu 17.5.2008 jsme si za slunečného počasí jeli zaběhat na Áčka a Béčka do Jihlavy. Startoval jsem hodně pozdě, což mě vyhovovalo. Na start krátké trati jsem šel s Přemkem Práškem, mým kamarádem z Prahy. Po občerstvení jsme se trochu rozhýbali a hurá do lesa. Start se dělil do dvou koridorů podle kategorií. Ze začátku se mi trať zdála nápadně lehká a kvůli tomu se mi povedlo na těžší 3. kontrole udělat chybu kolem 4 minut, což mě rozhodilo. Při postupu přes vrchol kopce jsem seběhl dolů na louku, kde jsem po několika kontrolách udělal chybu znova, ale o hodně hloupější.Poté jsem dělal chybky ,,jen,, v držení směru, ale i to mi přidalo nějakou tu minutku. Trochu problémem byla fialová barva vodotečí, snadno se pak pletly s průseky... V tomto závodě jsem skončil předposlední a se svým prvním výkonem v A kategorii jsem nebyl vůbec spokojen. Přemkovi se v B dařilo lépe. Proběhlo i vyhlášení nejlepších a za náš oddíl vystoupil na bednu Máťa v H10C.

Druhý den jsem běžel klasiku na mapě měřítka 1:15 000. Na start to bylo okolo 2 km, takže o něco více než včera. Hned 1. jsem zmršil tak, že mě tu doběhl Filip Hadačů o 5 minut. Pak jsme spolu šli celý závod. Filip běžel dost rychle a tak mi občas utekl. Trať byla více kopcovitá a o dost delší, než předešlý den. Začátek, konec a vyhlášení závodu proběhly v doprovodu deště, který mi byl ale v lese příjemný. Doběh se vlekl do kopce a byl nekonečný. Na vyhlášku přebrali nejlepší v neprestižnějších E kategoriích za celkové pořadí v další soutěži RUN 2 WIN finanční odměny.Na bedně skončil opět Máťa a dařilo se i dalším z našeho oddílu ...Výsledky jsou v sekci závody.

Needy

26.05.2008 21:01:31
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one