Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

Prázdninový cyklovýlet

skenování0006.jpg
Prázdninového cyklovýletu se o třetím srpnovém víkendu zúčastnilo 6 statečných ;-) - Kačka, Honzík, Tom, Míra , Maty a Ivana...
V pátek jsme se kolmo přesunuli k rybníku do Holan, kde jsme povečeřeli opečeného buřta a marshmallows :-) Pak jsme dali táborový noční OB sprintík s otázkama, při kterém se děti dozvěděly něco o Holanech a okolí a den jsme zakončili noční strašidelnou stezkou ,,ala Maty,, ;-)
Ráno jsme se o snídani od Lenky podělili s místníma vosama a vyrazili opět kolmo směr Srní. Cestou jsme sice trochu zakufrovali mezi poli, ale na start MTBO závodu dorazili včas. Krátký cykloorienťák zvládly děti na jedničku a třeba si ho některé z nich vyzkouší i při závodech ČP letos v září v Zákupech. Po vyhlášení vítězů zbytek výpravy pokračoval přes Dobranovskou hospůdku ;-) domů. Na cestu dlouhou kolem 50 km nám celou dobu svítilo sluníčko a všichni si za obdivuhodný výkon zaslouží pochvalu.
Velké poděkování patří Lence za výživnou snídani + měření časů, sportovnímu dědovi za odvoz báglů a Matymu za pomoc s dětma a se stavbou tratí :-)
Fotky snad časem budou, vydržte ;-)
25.08.2013 17:11:30
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one