OŽ DĚČÍN

OŽ DĚČÍN

OŽ DĚČÍN

DEN DĚTÍ V DĚČÍNĚ

Nedělní závod se běžel poblíž Ludvíkovic a páč jsem Ludvík, asi mi to přineslo štěstí...Prezentace byla v nádherném loveckém sále a modrobílé fáborky vedly cestou s různými přírodními skoky a překážkami pro bikery.Start byl kousek od silnice, která tvořila hranici mapy.Oblastní KT se běžela v pěkném skalnatém terénu, kde se mi podařilo několikrát chybovat ( 2,3,4,11,12,13,18,19,cíl ).Kolem 12-té mi nějak neseděla mapa.Závod se mi moc líbil a jsem rád, že jsem svoji kategorii - H21K vyhrál. Hned za mnou byl můj taťka, což byl asi jeho nejlepší výsledek na oblasťákách v tomto roce. Pro děti byl v den jejich svátku připraven moc pěkný minizávůdek s bezva mapkou a sluníčkovými medailemi z perníku.