Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

MTBO ŠUMPERK

MTBO ŠUMPERK

MTBO ŠUMPERK

PODZIMNÍ KOLA V ŠUMPERKU 10.-11.10.2009

Za posledními bajky jsme museli vyjet kus cesty, ale stálo to opravdu za to. Oba dny se jelo na kopci v příměstském lesíku plném pěšin a ostružin a také v areálu motokrosu.

M ČR ve sprintu bylo takovým orienťákem s koly na 5kové mapě. Trať byla hodně namotaná, v lese samej lampion, takže to bylo hlavně o pozorném a rychlém čtení mapy, méně už o svezení.

Ještě v sobotu odpoledne se jela  pohárová krátká trať na mapě 1:15 000. Zajelo se i na motokros, kde se trochu bloudilo a závod dost ztěžoval déšť a zima.

Třešničkou na dortu pak bylo nedělní mistrovství štafet, tentokrát v desítkovém měřítku. V lese bylo po vydatném deštíku dost kluzko a motokros, který byl alfou a omegou celého závodu se změnil v bahenní lázně pro bajkery a jejich stroje. Bylo to hlavně o vůli a ze všeho nejvíc si to užíval masochistický fotograf...( viz fotogalerie ) Stačilo vjet do dráhy a rázem se kolo celé obalilo jílem, ztěžklo asi o 10 kilo a odmítalo odvádět svoji práci. Prd vám bylo platné, že víte, která je vaše kontrola, když cesta k ní byla nekonečná, fyzicky i psychicky zdrcující, doprovázená nemístnými poznámkami šklebícího se fotografa a blesky jeho aparátu. A prej, že se pak na sebe můžete mrknout na webu, ...dobrák. No, nepřizabili byste ho? Měl sakra štěstí, že drtivá většina už tu sílu opravdu nenašla....Ale je fakt, že 12 svých fotek z jednoho závodu jsem ještě neměla a pravděpodobně už nikdy mít nebudu. Tak teda DÍKY, dám si je na památku dobrovolné sebedestrukce do albíčka  :-)

Ale stálo to za to! Při sobotním vyhlašování s promítáním jsme celkem 6x vystoupili na bednu a VOJTA si opět odváží mistrovskou medaili, tentokrát stříbrnou ze sprintu. V neděli pak Vojta na 3.úseku vyloženě zaletěl a veleúspěšný víkend jsme tak zakončili i vítězstvím v OPEN ŠTAFETÁCH . K vyhraným sobotním vánočkám jsme přidali 3 nedělní bochníky chleba a třetí vítězství za 2 dny. PROSTĚ DOBREJ ODDÍL  :-)

Je na co vzpomínat, jen ty kola budeme ještě chvíli odbahňovat...

Pár momentek k pobavení objevíte tradičně v galerii.

Reportáž ze závodu ( začátek asi ve 20,05 ) zde :

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/409231100101015-udalosti-v-regionech-ostrava/

22.10.2009 21:38:10
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one