Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

Micro závod Lučany nad Nisou

MICRO ZÁVOD neděle 13.4.08 LUČANY nad NISOU

Mysleli jsme si, že bude zima, ale když jsme dojeli na místo, tak jsme změnili názor, bylo hezky, svítilo sluníčko a vál vánek. Po příjezdu v 10:25 jsme šli navštívit stánek s občerstvením a dostali jsem zdarma energy drink, kterej byl fakt hnusnej a vůbec nám nedodal sil. V 10:45 nám pořadatelé předvedli systém trestných koleček, které každý závodník běžel alespoň jednou a navíc počet daný špatnými kontrolami. Já a Jára jsme si dali závod, kdo bude běhat víc trestných koleček. Vyhrál jsem to já, jelikož jsem měl 6 chyb ( z 18 kontrol ) a běžel jsem 7 koleček, čemu se Jára nemohl rovnat, jelikož měl pouhé 3 chyby a 4 kolečka. V lese se neběželo špatně, bylo tam sucho a průběžnost  vcelku dobrá - až na ty kopce. Nakonec Jára skončil 3. a já disk. Jediní náctiletí, kteří šli na minizávod jsme byli já a Jára a také jsme dostali odměnu - bonbón a píšťalku. V tomto závodu jsem trumfoval já s mými 45 sekundami a Jára se 47 sekundami. Tolik jsme se těšili na pivní štafety, jenže ty byly až ve 14:35. Tak dlouho se nám nechtělo čekat, tak jsme jeli domů. Ale celkový dojem byl pěkný.