Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

MČR SPRINT + KT

MISTROVSKÝ VÍKEND V PRAZE 21.-22.6.

V sobotní kvalifikaci mistrovství České Republiky na krátké trati bylo rozděleno do několika skupin v každé kategorii, jakoby farsty. Naše kategorie byla rozdělena na skupiny A,B,C. Z každé postupovalo do finále A prvních 6, do B dalších 6, zbytek do C. Já jsem skoro celou trať běžel s Borisem, který ze začátku udělal chybu. Společně jsme další chybky přidali a skončili ve finálové B skupině, což znamenalo, že ani jeden z nás nebude lepší než 19. Já jsem byl první, kdo nepostupoval z naší skupiny - o 15 sekund.  Mezi semifinálem a finálem bylo M ČR ve sprintu v Praze - Bohnicích, které se mi skutečně povedlo - běželo se v areálu psychiatrické léčebny. Udělal jsem jen dvě 10s chybky a závod se mi líbil. Doběhl jsem Michala a strašně jsem se divil, že nás nestíhá Filip. V cíli byl až za námi a porazil jsem ho.Skončil jsem na dobrém 7. místě a trochu si tak vylepšil náladu z premiérové účasti na MISTROVSKÝCH ZÁVODECH. Finále M ČR KT jsem ale úplně pokazil, skoro na všechny kontroly jsem chyboval, takže konečné 28. místo -  9 sekund za Borisem. Můj špatný důležitý závod je už za mnou a snad už nic tak hodně nepokazím.

Máťa byl nejrychlejší z nejmladších "sprinterů" a Iva si přivezla bramboru z veteraniády na KT.

Víkend jsme spestřili skouknutím blízkých Ladových Hrusic a dost dobrou výstavou artefaktů vylovených z TITANIKU v pražské Lucerně.