Vítejte :-)

M ČR družstev 2012 Brno

Úspěšný vrchol sezony pro žactvo Ještědské oblasti

Na M ČR oblastních výběrů žactva byly z našeho oddílu letos nominovány pro reprezentaci JO obě Kačky - Káťa Dolejší z D12 a Káťa Kubecová z D14.
Malá Kačka běžela v prvním a velká v druhém družstvu složeném z holek a kluků z různých oddílů Ještědské oblasti.
První družstvo předvedlo vyrovnané výkony na všech úsekách štafety a zaslouženě vybojovalo krásné  2.místo :-)
Druhé doběhlo na pěkném 11.místě z 27 týmů z celé České republiky.

VELKÁ GRATULACE VŠEM a NAŠÍ KAČCE DOLEJŠÍ ZVLÁŠŤ ;-) !

A tady jsou osobní dojmy Kačky ze závodů, kde týmový duch bývá umocněn téměř indiánskými bojovnými malbami na tvářích a divokými variacemi účesů :-) Prostě taková správná atmosféra na konec sezony ;-)

O víkendu 6.-7.10.2012 se výběr žáků Ještědské oblasti zúčastnil Mistrovství České republiky družstev v Ochozu u Brna.

V sobotu 6.10. 2012 se běžely tříčlenné štafety. My / Adéla Rýdlová, já a Anička Hájková / jsme běžely kategorii DH 12 a šla jsem to, myslím, dobře. Udělala jsem jen menší chybu v postupu na druhou kontrolu. Ale na výhru to doopravdy nestačilo a tak jsme skončily na 27.místě.

V neděli 7.10.2012 jsme se probudili a překvapila nás veliká průtrž mračen, která trvala celý den. Shromaždiště se proměnilo v řeku a byla obrovská zima. Ale i přes to se všichni / i ti úplně zmrzlí / vydali do lesa. Já jsem běžela v družstvu „A“ ve složení 1. Vojta Melichar 2. Kája Staňová 3. Péťa Melichar 4. Já 5. Markéta Pavlíková 6. Daník Pavlovec 7. Lída Hudská 8. Lukáš Matějka. Tento závod se mi až na déšť a zimu moc líbil a v lese se mi taky dařilo. Muselo se dařit asi všem, protože jsme získali 2.místo se ztrátou asi 2 minut na první.