Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

Labská klika II

Letošní první závody ČP MTBO uspořádali bajkeři a orienťáci z Děčína na náhorní plošině nad údolím Labe. První květnový víkend byl opravdu chladný, ale v lese se nakonec zahřál určitě každý ;-) Sobotní LONG byl jezdivější, v neděli na MIDDLU bylo v lese více pěšinek a klacků..Nejlépe se dařilo Vojtovi, který v mužské elitě skončil v sobotním závodě na 5.místě a podělil se s Chláďou o první místo a pár piv za rychlostní prémii ze sběrky do cíle :-) V neděli vystoupil na bednu jako třetí a mohl si pochutnat na originálním čokoládovém diplomu :-)
Pěkné výsledky přispěly k jeho nominaci na závody Světového poháru MTBO, které se uskuteční od 16. do 18. května v Dánsku ( sprint, long s hromadným startem a smíšené štafety )...