Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

ČAS NA ZMĚNU...

ČAS NA ZMĚNU...

ČAS NA ZMĚNU...

PŘÁTELÉ, KAMARÁDI, JE ČAS NA ZMĚNU.

Sotva závodní sezona začala, opět se rozmohly  dohlášky na poslední chvíli. Třeba jedna přihláška za náš oddíl se přihlašuje na čtyřikrát hned několika osobami a ještě hříšníci nesypou popel na hlavu sobě, ale drze se vymlouvají na chybu oddílu, potažmo přihlašující osobu.

TAKŽE TAKHLE URČITĚ NE !

Tak nějak ten orienťák děláme všichni ve svém volném čase a hlavně pro své potěšení. Někdo pro "oddíl" udělá víc, druhý méně a někdo vůbec nic, ale naopak od druhých vyžaduje až moc.

Už několikátý rok funguje určitý systém přihlášek, který třeba není úplně ideální, ale zatím se nenašel nikdo, kdo by navrhl a hlavně zrealizoval nějakou změnu.

Takže pro zapomnětlivé zopakuji :

V sekci závody - přihlášky najdete rozpisy závodů s aktuálními TERMÍNY ODDÍLOVÝCH PŘIHLÁŠEK , které se v žádném případě neshodují s přihláškami pořadatelů, ale jsou o 3- 4 dny dříve!

Poslední přihlašovací den ve 23,59 už opravdu na žádné free nadržené závodníky nečekám ! Sprostě a prostě si dovolím ve svém volném čase třeba jen relaxovat :-) Starejte se pro změnu třeba zase VY :-)

V praxi to znamená, že kdo se nepřihlásí ( nejlépe mailem p.ludvik@tiscali.cz či SMS na 724 058 403 ) do termínu oddílových přihlášek, je pak dohláška, platba a prezentace v jeho kompetenci s tím, že o své dohlášce dá vědět. Vyjímkou jsou pouze prťata s rodičema a Pepa, kteří jsou tak trochu závislí na počasí a momentálním rozpoložení... :-)

Hlavně pro vaši kontrolu je pak pod rozpisem závodu zveřejněn seznam prozatím přihlášených, tak na to občas mrkněte a třeba se pak předejde případným nedorozuměním či chybám.

ETO FSJO.

Držme si palce, ať to funguje. Není to nic složitého, chce to jen trochu ohleduplnosti k druhým.... Prostě jen dodržet pár "blbejch" pravidel a bude líp :-)

DÍKY. Ivana

16.04.2010 22:18:06
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one