Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

BĚŽKOVÁNÍ V JIZERKÁCH

BĚŽKOVÁNÍ V JIZERKÁCH

BĚŽKOVÁNÍ V JIZERKÁCH

ZIMNÍ SOUSTŘEDKO NA BARBORCE ( 8. - 10.1.2010 ) začalo pro většinu účastníků ( z STB, ZBM a KAM ) páteční noční výpravou za keškou a seznamovacím fotopexesem.

Sobotní ráno patřilo nácviku techniky na okruhu a hladkému závodu. Odpoledne se dvojice formou skirogainingu vydaly prozkoumat krásy Jizerek s mapou. Úkolem bylo přivézt do cíle fotografie svých maličkostí z míst kontrol ( Díky Honzovi za fajn nápad :-) ). Kluci se pochlapili a podali bezva výkony. Všechny kontroly po dvou hodinách ukořistil Vojta se Zdendou, na paty jim šlapal Honza s Otou (-1K) a také Přemek s Pavlem (-2K). Holky ( Bára, Valča a Denča ) "zkušeně" podcenily vybavení na závod a nefunkčnost světla operativně řešily v útulné, osvětlené a vytopené hospůdce jakýmsi záhadným dopingem... Závod se jim pravděpodobně velmi líbil neb do cíle dorazily sice také potmě, ale s úsměvem na tváři :-) Večer pak patřil hrám a protahování s hudbou v režii Denči.

Poslední den začal hromadným startem skitriatlonu, který se skládal z hladkého závodu na běžkách, biatlonu a LOBu - paměťáku. Vítězství těsně obhájil Honza před Otou a Vojtou. Z holek byla nejrychlejší Denča. Pochvalu zaslouží Máťa, který zvládl všechny kontroly paměťáku a Pavel, který se jako neorienťák bez problému zapojil. Ondra už běžky taky ukočíroval a pochvala mu určitě patří. Po obědě jsme zamávali kámošům na cestu do Prahy a Brna a šli do závějí hrát už skoro tradiční fotbálek.

Sněhová vánice nás zastihla až při cestě domů, ale všichni dorazili OK...

Díky všem za prima přístup k treninku, jen bych trochu doladila tu noční regeneraci :-)

V galerii je fotoreportáž.

01.02.2010 23:38:29
Stadionted
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one