Stránky Stadionu Nový Bor OB + MTBO

Vítejte :-)

A SPRINT SLATIŇANY

A SPRINT SLATIŇANY 24.5.2008

sobotu jsme si vybrali A sprint ve Slatiňanech, místo mistrovství na dlouhé trati v MTBO ve Svratce. Start byl pozdě, v 17 hodin, protože ráno byly štafety, na které jsme ale nejeli. Na dost vzdálený start jsem dorazil tak akorát na svůj čas. Prostor závodu byl pestrý a skládal se z luk, zámeckého parku a města. Ze začátku se běželo po loukách a v parku, kde se nechaly udělat chybky.Výhodou byly vydupané pěšinky na loukách a nevýhodou špatně čitelné šedé cesty v mapě. . Až do doběhnutí Járy Krejčího jsem nedělal žádné chyby. Potom to začalo špatným náběhem na kontrolu a skončilo to vše na 1. kontrole pytlíku, který dal mně, ale i všem ostatním snad nejvíce zabrat. Tady jsem s Járou nechal něco přes 3 minuty ,což mě odsunulo ze 4. celkově na 14.místo . Škoda dobře rozběhnutého závodu...Pak následoval  přeběh z parku přes sady do města, kde byly jen 2 poslední kontroly, což mě docela mrzí, protože si myslím, že i tam to mohlo být hezké.Po pěkném večerním proběhnutí jsme odjeli do Svratky, kde se jel další závod ČP v MTBO.